MetaStock 6 w 1 - pełny pakiet GPW

Dane rynku GPW (Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie) oraz oprogramowanie analityczne (analiza techniczna)

Spółki GPW

Spółki Catalyst

NewConnect

Indeksy

Kontrakty Futures

Nie ma tego co potrzebujesz? Zadzwoń 798 317 891

Pakiet zawiera ponad 1000 instrumentów - nie sposób wymienić wszystkie.

1. Notowania i dane giełdowe GPW

Prosty dostęp do notowań będących w obrocie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystarczy zalogować się do oprogramowania MetaStock i wszystkie notowania dostępne są na bieżąco. Nie ma konieczności importowania i dodawania notowań.

Użytkownicy MetaStocka'a Pro oraz danych w czasie rzeczywistym (notowania ciągłe) posiadają również dostęp do panela informacyjnego Thomson Reuters XENITH, gdzie mogą śledzić wiadomości z rynków giełdowych/finansowych z całego świata, jak również rodzimego rynku oraz spółek giełdowych. 

Użytkownicy MetaStock’a EOD oraz danych na koniec dnia otrzymują możliwość aktualizacji wykresu co godzinę, tzn. że nie muszą czekać do końca sesji na pojawienie się nowej świecy – świeca ta będzie aktualizowana co godzinę w trakcie sesji.

 

dodatkowe Darmowe dane w pakiecie PRO


Przy zakupie pakietu PRO otrzymujesz opóźnione dane intradayowe instrumentów z całego świata!

2. MetaStock – oprogramowanie do analizy technicznej i nie tylko

MetaStock to jedne z najstarszych, najczęściej nagradzanych i mocno poszukiwanych rozwiązań do analizy technicznej rynków giełdowych.

MetaStock pozwala przeanalizować kilka tysięcy rynków w minutę, w prosty sposób pisać własne wskaźniki i systemy (język podobny do tego w Excelu) oraz tworzyć chmurę prawdopodobieństw – czyli prognozować przyszłe ceny.

Szereg narzędzi daje Ci możliwość stworzenia w prosty sposób własnego „centrum” podejmowania decyzji giełdowych.

Użytkowanie MetaStock’a jest intuicyjne i nie przysparza problemów, a dodatkowo publikujemy szereg darmowych publikacji, pozwalających zapoznać się z tym narzędziem.

Pozostałe ważne funkcje

3. Expert Advisor (automatyczne systemy) – dzięki temu narzędziu nie będziesz musiał śledzić wykresów i zastanawiać się czy jest sygnał czy go nie ma. Wystarczy odpowiednio skonfigurować system, aby na bieżąco śledził zmieniającą się rzeczywistość i informował Cię jakie decyzje inwestycyjne należy podjąć.

4. System tester – Gdy już przygotujesz swój system, warto go przetestować na danych historycznych. System tester pozwala to zrobić na wielu parach i interwałach jednocześnie. Szereg ustawić pozwoli Ci dostosować warunki testu do rzeczywistości – pominięcie np. prowizji, może sprawić że wyniki będą cudowne, jednak wtedy wpakujesz się w tarapaty na rynku realnym.

5. Forecaster – nowe narzędzie „rysujące” to, co będzie miało miejsce w przyszłości – wykres przyszłości. Testuj wbudowane strategie oraz formacje!

6. Explorer – super dodatek, który potrafi przeskanować 1000 rynków w minutę zgodnie z Twoimi wytycznymi, informując Cię co do aktualnej sytuacji na nich.

Promocja na dane 20%!

w przypadku wzięcia abonamentu na dane na minimum 1 rok

Złóż zamówienie

Oprogramowanie MetaStock Pro XIV + dane na rok + polska pomoc

Oprogramowanie MetaStock EOD XIV + dane na rok + polska pomoc

Oferta jest zbyt skomplikowana?


Zadzwoń: 798 317 891 - wyjaśnię wszystkie zawiłości.